Chatbot AI Facebook Messenger PL - My Social Seller
My Social Seller

Chatbot

Nasz Chatbot prowadzi interaktywną rozmowę z Klientem, a po pobraniu niezbędnych informacji - może zaprezentować ofertę. W trakcie komunikacji wykorzystujemy dane pobrane z mediów społecznościowych. Do prezentacji ofert wykorzystujemy szablony jakie oferuje platforma Facebook.Ty dajesz Chatbotowi zadania, a one je wykonuje sprzedając Twoje produkty lub udzielając informacji przez Messengera.Od teraz Klient nie będzie zależny od tego czy Twoi pracownicy akurat są dostępni.

Chatbot pracuje 24 godziny na dobę bez urlopów i zwolnień

tys. zł
średni koszt pracownika
średnia ilość dni L4
%
wskaźnik rotacji pracowników
h
czas aktywnej pracy pracownika

Przykłady zastosowania

My Social Seller

Sprzedaż

Sprzedawaj swoje usługi  i produkty w Messengerze, na stronie i w aplikacji mobilnej. Chatbot nie śpi tylko stale pracuje nad zwiększeniem Twojej sprzedaży.
My Social Seller

Helpdesk

Skończyły się czasy oczekiwania bez końca. Pracując z naszym Chatbotem nie przeczytasz, że wszyscy konsultanci są zajęci. Pomoże on rozwiązać Twój problem wtedy, kiedy Tobie to odpowiada.
My Social Seller

Obsługa klienta

Kompleksowa obsługa Twojego Klienta przez Chatbota, który odpowiada na pytania, sprzedaje, przyjmuje reklamacje, a Ty możesz spokojnie zająć się rozwojem swojego biznesu.
My Social Seller

Fin-Tech

Chatbot przyjmuje płatność, pozyskuje dane w bezpieczym trybie WebView. Dane poufne nie są przekazywane do portalu Facebook. Transakcje są w 100% bezpieczne. Obsługujemy systemy płatności elektronicznych.

Przekonaj się sam

Wypróbuj naszego Chatbota i dowiedz się jak może pomóc w Twoim biznesie

Trener Chatbota

Chatbot uczy się na podstawie swoich doświadczeń. Każdy biznes rządzi się jednak swoimi prawami i to Ty wiesz na jakie aspekty powinien zwrócić uwagę.Dzięki panelowi możecie wytrenować Chatbota, aby pozyskiwał dane niezbędne do obsłużenia Klienta. Użyta przez niego sztuczna inteligencja sprawi, że wykorzysta on efekty treningu w przyszłości.
My Social Seller

Fazy trenowania Chatbota

01.

Chatbot podgląda pracę człowieka

02.

Chatbot udziela odpowiedzi

03.

Chatbot automatycznie rozmawia z Klientem

Send a Message