Chatbot AI Facebook Messenger PL - My Social Seller
My Social Seller

Chatbot - Oferta

Chatboty, które tworzymy mają wspierać biznes. Mają ogromną ilość zastosowań i tylko od Ciebie zależy w jakim obszarze działania Twojego biznesu Ci pomogą!Ty dajesz Chatbotowi zadania, a one je wykonuje sprzedając Twoje produkty lub udzielając informacji przez Messengera.Czas to pieniądz, a Chatbot wykonując swoją pracę oszczędza dla Ciebie i jedno i drugie!

Przekonaj się sam

Wypróbuj naszego Chatbota i dowiedz się jak może pomóc w Twoim biznesie

Przykłady zastosowania Chatbota

My Social Seller

Automatyzacja obsługi klientów

Kompleksowa obsługa Twojego Klienta przez Chatbota, który odpowiada na pytania, sprzedaje, przyjmuje reklamacje, a Ty możesz spokojnie zająć się rozwojem swojego biznesu.
My Social Seller

Sprzedaż

Teraz sprzedaż usług lub produktów może być szybsza. Chatbot przeprowadzi Twojego klienta przez cały proces kupna sprzedaży oraz przyjmie płatność.
My Social Seller

Pozyskiwanie leadów

Wirtualny asystent jest pierwszą linią kontaktu z Twoimi klientami. Umówi na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Poprosi klienta o dane, które będą potrzebne do przysłania mu Twojej oferty firmy.
My Social Seller

Obsługa najczęściej zadawanych pytań

Możesz umożliwić klientom, aby szybko i bez problemów odnaleźli odpowiedzi na pytania związane z działalności Twojego biznesu. W takim przypadku idealnie sprawdzi się Chatbot od FAQ.
My Social Seller

Rezerwacja usług

Klienci coraz częściej korzystają z usług Twojej firmy? Już teraz będą mogli zarezerwować wynajem sprzętu lub umówić wizytę w Twojej firmie, aby skorzystać z usług jakie oferujesz.
My Social Seller

Komunikacja wewnętrzna firmy

Chatbot może zostać Twoim najlepszym pracownikiem w firmie. Inteligentny i dostępny 24/7 będzie głównym źródłem wiedzy na temat zamówień czy też produktów jakie oferuje Twoja firma. Twoi pracownicy będą chcieli poznać nową usługę to zapytają Chatbota o wszystkie informacje. Przeprowadź w swoim biznesie wirtualizację pracowników.

Obsługujemy branże:

  • instytucje finansowe
  • produkcyjne
  • odzieżowe
  • kancelarie prawne
  • instytucje samorządowe
  • nieruchomości

Chatbot pracuje 24 godziny na dobę bez urlopów i zwolnień

tys. zł
średni koszt pracownika
średnia ilość dni L4
%
wskaźnik rotacji pracowników
h
czas aktywnej pracy pracownika

Przekonaj się sam

Wypróbuj naszego Chatbota i dowiedz się jak może pomóc w Twoim biznesie

Trener Chatbota

Chatbot uczy się na podstawie swoich doświadczeń. Każdy biznes rządzi się jednak swoimi prawami i to Ty wiesz na jakie aspekty powinien zwrócić uwagę.Dzięki panelowi możecie wytrenować Chatbota, aby pozyskiwał dane niezbędne do obsłużenia Klienta. Użyta przez niego sztuczna inteligencja sprawi, że wykorzysta on efekty treningu w przyszłości.
My Social Seller

Fazy trenowania Chatbota

01.

Chatbot podgląda pracę człowieka

02.

Chatbot udziela odpowiedzi

03.

Chatbot automatycznie rozmawia z Klientem

Send a Message