Poznaj nasz zespół - My Social Seller
O nas

Witaj w My Social Seller! Tworzymy Sztuczną Inteligencję, aby Twoje procesy sprzedażowe stały się prostsze!

witaj
01.
Kim jesteśmy
Jesteśmy dostawcą technologii do tworzenia Chatbotów wykorzystujących przetwarzanie języka naturalnego (ang. Natural Language Processing) oraz sztuczną inteligencję (Artificial Intelligence) do automatyzacji obsługi Klienta.
02.
Co robimy
Tworzymy Chatboty, które dostępne są przez wyszukiwarkę w platformie Messenger, Fanpage na portalu Facebook, Messenger Code (obrazek który skanuje się przez aplikację Messenger), link (również link parametryzowany), reklamę na Facebooku oraz stronę WWW.
03.
Jak to robimy
Nasze Chatboty oparte są o narzędzia Facebook, Wit.AI, komunikator Messenger. Pracownicy AI FORCE 1 posiadają wiedzę z zakresu NLP i wykorzystania narzędzi sztucznej inteligencji tj. Google NLP, Microsoft QNAmaker oraz frameworków AI.

Przekonaj się sam!

Przetestuj naszego Chatbota i sprawdź w jaki sposób może pomóc Twojej firmie!

Poznaj nasz zespół!

Rafał Sadłowski
CEO
Rafał Sadłowski
Pomysłodawca i architekt projektu MSS. Przez wiele lat związany z dostawcą call center. Współautor książki pt. "Biblia e-biznesu", programista aplikacji reaktywnych, pasjonat robotyki oraz AI.
Mateusz Godlewski
AI Developer
Mateusz Godlewski
Odpowiedzialny jest za przetwarzanie NLP oraz klasyfikatory sieci neuronowych. Realizuje dynamiczne scenariusze w oparciu o framework AI FORCE 1.
Salem Albarudy
AI Developer
Salem Albarudy
Sieci neuronowe to jego specjalizacja w projekcie MSS. Buduje modele treningowe z wykorzystaniem AI.
Małgorzata Sadłowska
Project Manager
Małgorzata Sadłowska
Zajmuje się finansami. Jest odpowiedzialna za rozliczanie projektów UE oraz bieżący kontakt z jednostkami rządowymi i samorządowymi.
Sylwester Gołda
Backend Architect
Sylwester Gołda
Buduje struktury bazy wiedzy, które dają podstawy do analizy zachowań Chatbota. Rozwija inteligentne serwisy w oparciu o dynamiczne drzewa decyzyjne.
Grzegorz Bernat
Frontend Developer
Grzegorz Bernat
Zajmuje się frotendem aplikacji do trenowania Chatbotów. Buduje UX aplikacji, łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne wykorzystując najnowsze frameworki.
Mykola Bohdan
Developer and Graphic Designer
Mykola Bohdan
Realizuje zadania związane z UI oraz UX aplikacji Panelu Trenera. Odpowiada za system raportów oraz integracje z Facebook.
Piotr Antczak
Sales Manager
Piotr Antczak
Odpowiada za kontakt z Klientami oraz partnerami biznesowymi. Ekspert od rynku call center. Buduje trwałe relacje biznesowe z Klientami.
Krzysztof Kowalik
Scrum Master
Krzysztof Kowalik
Analityk procesów przetwarzania języka naturalnego. Programista sieci neuronowych oraz struktur tworzących sztuczną inteligencję. Zajmuje się designem i UX w aplikacjach webowych.
Pracuj z nami!

Zobacz kogo aktualnie poszukujemy!

Send a Message