Poznaj nasz zespół - My Social Seller
O nas

Witaj w My Social Seller! Tworzymy Sztuczną Inteligencję, aby Twoje procesy sprzedażowe stały się prostsze!

My Social Seller
01.
Kim jesteśmy
Jesteśmy dostawcą technologii do tworzenia Chatbotów wykorzystujących przetwarzanie języka naturalnego (ang. Natural Language Processing) oraz sztuczną inteligencję (Artificial Intelligence) do automatyzacji obsługi Klienta.
02.
Co robimy
Tworzymy Chatboty, które dostępne są przez wyszukiwarkę w platformie Messenger, Fanpage na portalu Facebook, Messenger Code (obrazek który skanuje się przez aplikację Messenger), link (również link parametryzowany), reklamę na Facebooku oraz stronę WWW.
03.
Jak to robimy
Nasze Chatboty oparte są o narzędzia Facebook, Wit.AI, komunikator Messenger. Pracownicy AI FORCE 1 posiadają wiedzę z zakresu NLP i wykorzystania narzędzi sztucznej inteligencji tj. Google NLP, Microsoft QNAmaker oraz frameworków AI.

Przekonaj się sam!

Przetestuj naszego Chatbota i sprawdź w jaki sposób może pomóc Twojej firmie!

Poznaj nasz zespół!

My Social Seller
CEO
Rafał Sadłowski
Pomysłodawca i architekt projektu MSS. Przez wiele lat związany z dostawcą call center. Współautor książki pt. "Biblia e-biznesu", programista aplikacji reaktywnych, pasjonat robotyki oraz AI.
  My Social Seller
  AI Developer
  Mateusz Godlewski
  Odpowiedzialny jest za przetwarzanie NLP oraz klasyfikatory sieci neuronowych. Realizuje dynamiczne scenariusze w oparciu o framework AI FORCE 1.
   My Social Seller
   AI Developer
   Salem Albarudy
   Sieci neuronowe to jego specjalizacja w projekcie MSS. Buduje modele treningowe z wykorzystaniem AI.
    My Social Seller
    Project Manager
    Małgorzata Sadłowska
    Zajmuje się finansami. Jest odpowiedzialna za rozliczanie projektów UE oraz bieżący kontakt z jednostkami rządowymi i samorządowymi.
     My Social Seller
     Backend Architect
     Sylwester Gołda
     Buduje struktury bazy wiedzy, które dają podstawy do analizy zachowań Chatbota. Rozwija inteligentne serwisy w oparciu o dynamiczne drzewa decyzyjne.
      My Social Seller
      Frontend Developer
      Grzegorz Bernat
      Zajmuje się frotendem aplikacji do trenowania Chatbotów. Buduje UX aplikacji, łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne wykorzystując najnowsze frameworki.
       My Social Seller
       Developer and Graphic Designer
       Mykola Bohdan
       Realizuje zadania związane z UI oraz UX aplikacji Panelu Trenera. Odpowiada za system raportów oraz integracje z Facebook.
        My Social Seller
        Sales Manager
        Piotr Antczak
        Odpowiada za kontakt z Klientami oraz partnerami biznesowymi. Ekspert od rynku call center. Buduje trwałe relacje biznesowe z Klientami.
         Pracuj z nami!

         Zobacz kogo aktualnie poszukujemy!

         Send a Message