Warning: Declaration of FW_Auto_Install_Upgrader_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /usr/home/weblive/domains/www.mysocialseller.com/public_html/wp-content/themes/utouch/inc/includes/auto-setup/class-fw-auto-install.php on line 1256 Zostań resellerem - My Social Seller

Jak działa program partnerski?

Otrzymują Państwo link spersonalizowany do zamieszczenia na Państwa stronie, który będzie przekierowywał do naszego produktu. Każdy Klient który w ten sposób rozpocznie współpracę automatycznie zostanie przypisany do Państwa.

Dlaczego warto?

  • Materiały reklamowe – istnieje możliwość brandowania ulotek dla Państwa jako autoryzowanego Partnera – wystarczy przesłać Państwa logo w wysokiej rozdzielczości.
  • AI FORCE 1 ma możliwość skierowania większej ilości Klientów na webinar przygotowany przez nas specjalnie dla Partnera – ustalane case-by-case.
  • AI FORCE 1 tworzy aplikacje, w której zgłaszają Państwo Klientów – udostępnimy po podpisaniu umowy.
  • Inne formy wsparcia
  • Państwo otrzymują prowizję od każdej płatności dokonanej przez Klienta.
  • Uruchomienie i serwis Chatbota jest po stronie AI FORCE 1, nie angażuje Państwa, jak i Klienta.

Dołącz do nas!Wyrażam zgodę na otrzymywanie od AI FORCE 1 sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach newslettera zawierającego informację handlową, w tym informację o usługach oraz produktach AI FORCE 1 sp. z o.o na podany adres e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Udzielona przez Państwa zgoda może zostać odwołana w każdym czasie.

Zobacz szczegóły

Send a Message